סיכום טריאתהוד השרון ע"ש סגן שלמה אילני ז"ל

שיא משתתפים לטריאתלון ילדים

  • כתב 4ספורט
  • Jun 07 2014

טריאתלון הילדים  בהוד השרון  נערך זו השנה השישית ברציפות וכמו תמיד גם הפעם שבר את שיא המשתתפים של טריאתלון ילדים עד כה בישראל. 533 ילדים נטלו חלק בתחרות. מזג אויר מצויין כמעט לפי הזמנה, ואוירה מצויינית הייתה במקום. בהוד השרון שמו את ההכנות למונדיאל בריו בצד, וכל העיניים היו נשואות השבת לטריאתלון המפואר שנערך בעיר.

ספורטן הוד השרון אירח את התחרות ברוב הוד והדר , מאות מחסומים הונחו על הדשא ובאיזור שטח ההחלפה ודרך רמתיים. מגרש הכדורסל הכפול היה קטן מלהכיל את כל מאות האופניים של ילדי הטריאתלון, לפיכך שטח ההחלפה הוגדל לדשא שלידו. מתווה התחרות לא שונה מאשתקד והתאים לכמות הילדים הגדולה. את האירוע המרהיב, הפיקה הרשות המקומית בשיתוף הספורטן, איגוד הטריאתלון וקהילת הטריאתלון המקומית. שליש מהילדים היו תושבי הוד השרון, מרביתם מתחרים בפעם הראשונה או השניה.

כל ילד קיבל חולצה מהודרת מנדפת זיעה, מדליה, סנדווידץ  ו ..... נשיקה מאבא ואמא.

ראש עריית הוד השרון מר חי אדיב  שנכח במקום הבטיח להמשיך לתמוך בתחרות גם בשנים הבאות. עוד אמר חי אדיב שהוא שמח לראות את הגידול המשמעותי במספר המשתתפים בכלל ומספר ילדי הוד השרון בפרט הוד השרון הופכת להיות עיר של ספורט כדבריו. תיקוה גלם מחזיקת תיק הספורט בעירייה  ומר אבי בנבנישתי ממשרד התרבות והספורט ייצגו בטקס הסיום את הגופים שבזכותם יצא האירוע לפועל דורון איינהורן מנהל הספורטן ודניאלה מנהלת הארועים - ניצחו על  עבודות הספורטן בהוד השרון שפתח את שעריו למשתתפים ומלויהם, תוך שהם מסייעים בהקמת המתקנים לתחרות ולאימונים, תיקוה גלם מחזיקת תיק הספורט בעירייה, וניסים יצחק מנהל ראשות הספורט הפליאו לעשות בהכנת התשתיות ותאום מוסדות החינוך בעיר.


השחייה התקיימה ב 2 בריכות בו זמנית (בריכה מקורה, ובריכה חיצונית) עם הזנקה משולבת של המקצים השונים מסלול הרכיבה והריצה היו ברחבי הוד השרון בכבישים שנחסמו כהלכה ובזמן ע"י פקחי העירייה שסייעו לשוטרים. צוות השוטרים בראשותו של לאון מנצור עשה עבודתו כהלכה ולא נרשנו כל עיכובים בהתנהלות התחרות. הנהלת איגוד הטריאתלון בראשם היו"ר יובל חץ והמזכ"ל שי כרם נחכו במקום . צוות השופטים עשה עבודתו כאילו מדובר בתחרות רגילה ללא כל הנחות. אלון גרוס ניצח על מלאכת השיפוט יחד עם צוות שופטים נרחב, אורי צלח היה הבקר הטכני, ליותר מ 50 ילדים נרשמו אזהרות ופסילות למינהם.

את המרוץ הפיק וניהל מיקי אילני ,  תוך הנצחת אחיו  סגן שלמה אילני ז"ל שנהרג במלחמת יום הכיפורים בסיני. חודשים רבים לפני הארוע כבר התחיל מיקי בהכנות, הופקו לקחים מאשתקד הצוות התומך הורחב והתחרות עצמה עברה בהלצחה. הצוות המארגן עבר בין בתי הספר בעיר והרצה על סגולות הטריאתלון , לילדים שהצטרפו ניתנו שיעורי הכנה במשך חודש לפני התחרות והכל ללא תשלום כ 169 ילדים הצטרפו למיזם היפה הזה.

שרה צלח כאחראית על הילדים האיגוד תרמה רבות לארוע. איגוד הטריאתלון העמיד לראשות המארגנים את הציוד הדרוש לתחרות ועשה גם את הרישום. נערי יחידת העלית של שבט הצופים "איתן" התדבו לעזור בכל עמדות החלוקה ובפרוק.

 

רשימת מנצחי המקצים השונים בטריאתלון בהוד השרון

תאור מיקצה מיגדר מקום ראשון מקום שני מקום שלישי
בנים 8-9 גברים עמית אורי-הפ' גליל עליון דבי עמית-טריאתלון נס-ציונה אנדרייץ רון-טריאתלון נס-ציונה
בנות 8-9 נשים טל מעיין-הפועל עמק האושר בן מאיר תמר-הפועל עמק האושר סולניק מיקה-איילות אלתרמנס
בנים 10 גברים מילר דותן-הפועל עמק האושר הרשקוביץ אורי-הפועל עמק האושר פרץ בן-טריאתלTים
בנות 10 נשים גד יובל-TRI-MORE זיכלינסקי עמית-טריאתלון נס-ציונה נחום מיכל-טריאתלון נס-ציונה
בנים 11 גברים אבוהב עומר-טריאתלון הוד השרון קורח דולב-טריאתלון הוד השרון פאיקין אריאל
בנות 11 נשים רייכרט גלי-הפועל עמק האושר לוי אביב 03-הפועל עמק האושר ברקוביץ דנה-הפועל עמק האושר
בנים 12 גברים כאסקי איליי-TRI-MORE סרולביץ עמית-אסא רופין עמק חפר גומא עידו-אסא רופין עמק חפר
בנים 13 גברים טנא רותם-טריאתלון הוד השרון בר אל תומר-איילות אלתרמנס צלניק עמית-The buttons
בנות 12-13 נשים ברגר אלעזרי שני-אסא רופין עמק חפר להמן שחף-TRI-MORE רונן נגה-הפועל עמק האושר
שלשות 8-9 גברים יהונתן זלדין גיא וייסבקר עומרי גוילי גיא דזנט יואב סולל דניאל קרן
שלשות 10-11 גברים נועה שמש מיכל גרמן עמרי לפיד רוני שחטמן אירה קוטלר מעיין אביב

 

נתונים טכניים:
מספר המשתתפים

  ילדים 8-9 ילדים 10-11 שלשות ילדים 12-13 סה"כ
ילדים 49 123 42 121 335
ילדות 49 93 18 38 198
סה"כ 98 216 60 159 533
           

 

מצעד האגודות

סידורי אגודה מספר משתתפים
1 בתי ספר הוד השרון 169
2 טריאתלון נס ציונה 26
3 טריתלון הוד השרון 20
4 טריאתלTים 17
5 הפועל עמק האושר 16
6 TRI-MORE ומכבי ת"א 15 כ"א

 

תגיות