סיכום טריאתלון תל-אביב על שם אייל וייס

  • Jun 03 2017

טריאתלון תל-אביב 2017, נערך בחוף מציצים בתאריך 03.06.2017

בשעות בוקר מוקדת סבבות 4 לפנות בוקר בוצעה החלפת המשמרות בנמל תל-אביב

אלפי הבליינים , חלקם שתויים פינו את הנמל בשיירת מוניות ארוכה

את מקומם תפסו הטריאתלטים הרבים שגדשו את הנמל בחגיגת טריאתלון גדולה משלהם

קטע השחייה התחיל בחוף מציצים השכם ב 6 בבוקר ללא עיכובים בשורת הזנקות ארוכה ,הים היה רגוע ושטוח עם מעט מדוזות שלא הציקו ,הרכיבה הייתה על שדרות רוקח ואיילון, הריצה על הטיילת לכיוון תל-ברוך וחזור לאורכו של החוף היפה.

 

כמעט 20 מקצים שונים זינקו לים בזה אחרי זה,   הרצון לסיים את ,התחרות לפני השעות החמות והצורך לרווח את הצפיפות בשלב הרכיבה הכתיב לוח זמנים מוקפד, למרות זאת חלק מהרצים האחרונים של המקצה האולימפי נאלצו לקצר את ריצתם בשל עומס החום שהכתיב זאת.

המנצחים של מקצב העלית

שטח ההחלפה נפרש על החנייה ברחבי הנמל , והיה מאובטח בכהלכה לאורך כל שעות התחרות,

 במקצה העלית ספרינט  ניצח  רן שגיב מהכפתורים של גיא כפתורי

שני סיים אמיתי יונה ישלישי רועי זוארץ

 בין נשים ניצחה בעלית ספרינט מארי אליאס מרוד רנר  (בתמונה למטה)

שנייה סיימה הדר כהן, ושילישיתליאן ויתקין

 במקצה האולימפי התעלה תום מרמלי מטריהרד
לפני ליאור זך מאור שלישי סיים יונתן גבעוני

בין נשים באולימפי ניצחה אינה מאזין ללא עורערין

, הרחק מאחוריה סיימה שנייה שרון אלמגור ושלישית יעל דגן

 

את התחרות הפיקה חברת גולדפיש

הבקר הטכני היה יובל רייז, השופט הראשי אורי צלח,ומנהל התחרות עידן שלו
ניצחו על הטריתלון ללא הפסקה.
הנהלת איגוד הטריאתלון נחכה במקום כשניושב ראש מיכאל זיו  מפקח ועוזר להתנהלות התקינה

הכרוזה הייתה רוני קדם , קולה הצלול נשמע לארך כך התחרות מהזינוקים לכריזת השמות והנחיית הטקס.

טקס הסיום נערך בסככב שמוכה לשער הסיום, היו"ר מיכאל זיו נשא דברים בטקס

והבטיח שהטריאתלון ימשיך להיקרא על של סא"ל אייל וייס ז"ל מפקד דודבדן שנהרג בעת פעילות מבצעית

את המדליות למנצחים העניקה ביתו של אייל וייס , חושן שהייתה בת 7 חודשים בלבד במותו.

והיה גם התרגשות ושמחה כאשר גל שפושניק הציע נשואין ל כהן רתם על קו הסיום

איזה זוג מדהים מזל טוב.

מנצח הפוזה טל אדומי

לכתבה

סיכום טריאתלון קרית ים

  • Sep 10 2016

טריאתלון קריית ים נערך זו הפעם הראשונה

בחוף זבולון, בשבת שטופת שמש בתנאי חום קשים יחסית

מיקום התחרות נקבע בחוף זבולון והיה  בחירנ מצויינת לארוח התחרות,

מקום רחב עם דשא מטופח, גישה מאוד נוחה לקו המים וחזרה לקו האופניים והריצה

קלאסי בכל מה שקשור לשטח ההערכות שכולל שטח החלפה גדול, חנייה גדולה, שער סיום במרכז 

רחבה יפה עם שביל גישה מרוצף לרצים, , כאילו בנו את החוף לתחרויות טריאתלון

עם אור ראשון בדיוק לפי התוכנית בשעה 06:30 הונק המקצה הראשון של האורבן ספרינט

ולאחריו שאר המקצים עם הקפדה על לוח הזמנים שתוכנן

רק במקצה הילדים צופפו מעט הזינוקים בנסיון לא להיכנס לתנאי החום שגברו עם השעות

מסלול האופניים היה מעט בעייתי וכלל 5 סיבובי אופניים שכל אחד מהם 4 ק"מ

וכל זה סביב מספר כיכרות שהקשו עוד יותר

לשנה הבאה כבר מתוכנן להכפיל את המרחק של כל סיבוב ולהקל על הרוכבים

מסלול הריצה היה נוח וכלל 4 סיבובים לאורך קו החוף היפה.

התחרות כלל מקצה מרכזי של ספרינט והיו גם ילדים ונוער שלקחו חלק בתחרות

  XTRIM בין הבוגרים במקצה הספריט ניצח ויטאלי לייקין מ

בתוצאה נאה של 01:01:58  שעות

במקום השני הפתיע גיא כפתורי מטריאתלון קיסריה

בין הנשים ניצחה ללא עורערין מארי אליאס בתוצאה שך 01:06:18

שנייה סיימה ליאת אתקינס הותיקה

בנוער איתמר אשד היה משכמו מעלה עם תוצאה מצויינת של 01:01:06

בין הנערות ניצחה רווני זבליק, בתוצאה יפה של 01:07:39

כשהאב המאושר חבר ההנהלה רונן זבליק מקבל את פניה בסיום

בתמונה : רוני זבליק מסיימת את התחרות

להלן רשימת כל המנצחים בכל המקצים

qsite
מקום שלישי מקום שני מקום ראשון מיגדר תאור מיקצה
קורח אליאב שינפלד גיל סלייפר נדב-הפועל עמק האושר גברים אורבן ספרינט
גטניו רונית גולן טל-דרך שדות כהן אור נשים אורבן ספרינט
רייכרט יובל-הפועל עמק האושר חדש יובל-הפועל עמק האושר לבנון איתמר-טריאתלון ירושלים גברים מיני ספרינט 14-15
להמן שחר-TRIMORE מכבי ת"א בלוך הגר-הפועל עמק האושר כץ שירה-בני הרצליה אלתרמנס נשים מיני ספרינט 14-15
חיים רז-בני הרצליה אלתרמנס איש טוב תמיר-בני הרצליה אלתרמנס אשד איתמר-בני הרצליה אלתרמנס גברים נוער בנים
הראל ליהי-איילות אלתרמנס פורדוסו רז-מכבי RoadRunner הוד השרון זבליק רוני-TRIMORE מכבי ת"א נשים נוער בנות
גרפלד יאן-אס"א ירושלים כפתורי גיא-טרי קיסריה לייקין ויטלי-XtriM Urban Fitness Club גברים ספרינט 18-39
כפרי נעה-XtriM Urban Fitness Club סירוטה קרן-XtriM Urban Fitness Club אליאס מארי-מכבי RoadRunner הוד השרון נשים ספרינט 18-39
לבב יורם-Team eye can לוי עמית-קבוצה אתגרית עוטף עזה פרוסט ויטלי-איילות תל אביב גברים ספרינט 40+
דגן יעל דקל אילנה-איילות אלתרמנס אטקינס ליאת-הפועל עמק האושר נשים ספרינט 40+
קורח רימון-טריאתלון הוד השרון פורת עמיחי סלייפר עמית-הפועל עמק האושר גברים ילדים 8-9
קרן נועה-הפועל עמק האושר דוהן עדי-טריאתלון הוד השרון שטיינהאור אריאל-הפועל עמק האושר נשים ילדים 8-9
סטורלזי יובל-הפועל עמק האושר פלד כרם-טימשגב גבאי עומר-איילות אלתרמנס גברים ילדים 10-11
בן מאיר יעל-הפועל עמק האושר טל מעיין-הפועל עמק האושר מלחי דרור-הפועל עמק האושר נשים ילדים 10-11
שפירא תומר-מכבי RoadRunner הוד השרון קנטור רני-בני הרצליה אלתרמנס חרמוני עופר-הפועל עמק האושר גברים ילדים 12-13
נפתלי מיקה-הפועל עמק האושר לוי אביב 03-הפועל עמק האושר רייכרט גלי-הפועל עמק האושר נשים ילדים 12-13

הבקר הטכני היה יובל רייז

השופטת הראשית הייתה מיטל גנות

התחרות הופקה כהלכה ע"י חברת גולדפיש בהנהלת עידן שלו

את מלאכת הקריינות ביצע כרגיל לאחרונה קוני קדם

היו"ר מיכאל זיו נכח במקום ועזר בהפקה

טקס הסיום נערך בסככה במוצלת שהוקמה סמוך לשער הסיום

כבוד ראש העיר מר דוד אבן צור היה בטקב העניק מדליות, והצהיר שימשיך לתמוך

בטריאתלון גם בשנים הבאות

מצעד האגודות

מספר משתתפים שם אגודה
36 הפועל עמק האושר
32 טריאתלTים
27 TRIMORE מכבי ת"א
25 איילות אלתרמנס
19 מכבי RoadRunner הוד השרון
16 בני הרצליה אלתרמנס
12 טימשגב
12 XtriM Urban Fitness Club

 

לכתבה